Обладнання котельної та насосне обладнання котеджа, квартири, комерційної нерухомості чи іншого об’єкта є важливим вузлом для нормального функціонування будівлі в цілому. Його підтримання в справному стані і є метою проведення регулярного сервісного обслуговування.
Уклавши Договір на обслуговування з нашою компанією Ви можете бути впевнені у високій якості послуг та оперативному реагуванні на нештатні ситуації – виїзд спеціаліста в опалюваний сезон на протязі доби.
В програму обслуговування при виїзді спеціаліста компанії на об’єкт входить:

  • Проведення регламентних робіт по перевірці працездатності та очистці відповідальних вузлів та механізмів обладнання згідно рекомендацій інструкцій завода-виробника обладнання;
  • Перевірка поточних параметрів роботи системи та рекомендації по їх налаштуванню;
  • Консультування відповідального представника Замовника по необхідним профілактичним заходам, можливим поломкам та способам їх усунення.

Вартість річного обслуговування обладнання визначається індивідуально в залежності від його типу, періодичності проведення сервісних робіт та віддаленості об’єкта.
Ми надаємо послуги для мешканців м. Києва та населених пунктів в 30 км зоні навколо Києва.
Отримати консультацію щодо вартості проведення сервісного обслуговування Ви можете звернувшись за офісним номером телефону 502 93 49 – головний спеціаліст служби сервісу та пуско-налагоджувальних робіт Петро Антонович.

Контакти


  просп. Науки, буд 54Б,     оф.10, м. Київ 
  098-663-72-29
  044-502-93-49
  office@trex.com.ua

Карта проїзду

Про компанію


Компанія «ТРЕК-С» має в своєму штаті висококваліфікованих спеціалістів, спецтехніку, власний автотранспорт, що гарантує якісне та своєчасне виконання замовлення, помірні ціни та задоволення від результату співпраці.

© 2013 www.trex.com.ua